Bestaand team aanmelden Nieuw team aanmelden

Aangemelde teams seizoen 2018/2019

 1. 
 Wijkver. Wentelwiek 
 Anthonie Fokkerstraat 33 
 Zwijndrecht 
 078-6121688 
 Donderdag 
 2. 
 Cafe Nieuw Feijenoord 
 Oranjeboomstraat 30 
 Rotterdam 
 010-4860952 
 Dinsdag 
 3. 
 Sportcafe Merwehof 
 Plein 1940-45 7-8 
 Dordrecht 
 078-6149880 
 Vrijdag 
 4. 
 den Boer Hoeve 
 Stougjesdijk 289 
 Oud-Beijerland 
 0186 613 43 
 Woensdag 
 5. 
 Agnes & Schier 
 Stationsweg 140 
 Barendrecht 
 06-53185804 
 Vrijdag 
 6. 
 Tapperij Tijdloos 
 Stellingmolen 178 
 Papendrecht 
 078-6411120 
 Dinsdag 
 7. 
 Tapperij Tijdloos 
 Stellingmolen 178 
 Papendrecht 
 078-6411120 
 Vrijdag 
 8. 
 Cafe Havenzicht 
 Havenstraat 3 
 Ridderkerk 
 0180-420230 
 Donderdag 
 9. 
 Cafe Havana 
 Stationsweg 3 
 Sliedrecht 
 0184-426222 
 Donderdag 
 10. 
 Pool & Darts cafe Cozmic 
 Dolhuisstraat 2 
 Dordrecht 
 06-24340851 
 Donderdag 
 11. 
 Reyerparc 
 Kruisweg 1 
 Ridderkerk 
 0180-397331 
 Maandag 
 12. 
 Het sportcafe 
 Groenland 39 
 Krimpen aan de Lek 
 06-19020389 
 Woensdag 
 13. 
 Agnes & Schier 
 Stationsweg 140 
 Barendrecht 
 06-53185804 
 Vrijdag 
 14. 
 "Bommelstee"  
 Schaapsweg 34 
 Den Bommel 
  
 Dinsdag 
 15. 
 TTV Dordrecht 
 Visserstuin 7 (corridor) 
 Dordrecht 
 078-6165726 
 Vrijdag 
 16. 
 Cafe Companje 
 Teilingerstraat 89 
 Rotterdam 
 010-4670110 
 Dinsdag 
 17. 
 Cafe de Blokkies 
 Dubbeldamseweg Zuid 68 
 Dordrecht 
 078-6147001 
 Donderdag 
 18. 
 Sportcafe de boog 
 Krimpenerbosweg 2b 
 Krimpen aan den IJssel  
 0180524271 
 Vrijdag 
 19. 
 Cafe de Kwayste niet  
 Groenland 37A 
 Krimpen aan den Lek 
 0180 510136 
 Woensdag 
 20. 
 Agnes & Schier 
 Stationsweg 140 
 Barendrecht 
 06-53185804 
 Vrijdag 
 21. 
 Cafe Havana 
 Stationsweg 3 
 Sliedrecht 
 0184-426222 
 Donderdag 
 22. 
 Agnes & Schier 
 Stationsweg 140 
 Barendrecht 
 06-53185804 
 Vrijdag 
 23. 
 Agnes & Schier 
 Stationsweg 140 
 Barendrecht 
 06-53185804 
 Vrijdag 
 24. 
 Cafe Havenzicht 
 Havenstraat 3 
 Ridderkerk 
 0180-420230 
 Vrijdag 
 25. 
 Café t spatje 
 Willem Ruysplein 6-10 
 Zwijndrecht 
 078-6124981 
 Vrijdag 
 26. 
 Pool & Darts cafe Cozmic 
 Dolhuisstraat 2 
 Dordrecht 
 06-24340851 
 Vrijdag 
 27. 
 Sportcafe Merwehof 
 Plein 1940-45 7-8 
 Dordrecht 
 078-6149880 
 Donderdag 
 28. 
 Agnes & Schier 
 Stationsweg 140 
 Barendrecht 
 06-53185804 
 Dinsdag 
 29. 
 Sportcafe Merwehof 
 Plein 1940-45 7-8 
 Dordrecht 
 078-6149880 
 Vrijdag 
 30. 
 Reyerparc 
 Kruisweg 1 
 Ridderkerk 
 0180-397331 
 Dinsdag 
 31. 
 Sportcafe Merwehof 
 Plein 1940-45 7-8 
 Dordrecht 
 078-6149880 
 Vrijdag 
 32. 
 Reyerparc 
 Kruisweg 1 
 Ridderkerk 
 0180-397331 
 Vrijdag 
 33. 
 Agnes & Schier 
 Stationsweg 140 
 Barendrecht 
 06-53185804 
 Vrijdag 
 34. 
 Cafe De Rolleman 
 Zwanenhoek 82 
 Spijkenisse 
 0616543137 
 Donderdag 
 35. 
 VV Pernis 
 Deijffelsbroekseweg 30 
 Pernis 
 010-2361861 
 Vrijdag 
 36. 
 Agnes & Schier 
 Stationsweg 140 
 Barendrecht 
 06-53185804 
 Vrijdag 
 37. 
 Pool & Darts cafe Cozmic 
 Dolhuisstraat 2 
 Dordrecht 
 06-24340851 
 Vrijdag 
 38. 
 Tapperij Tijdloos 
 Stellingmolen 178 
 Papendrecht 
 078-6411120 
 Vrijdag 
 39. 
 Wijkver. Wentelwiek 
 Anthonie Fokkerstraat 33 
 Zwijndrecht 
 078-6121688 
 Donderdag 
 40. 
 Tapperij Tijdloos 
 Stellingmolen 178 
 Papendrecht 
 078-6411120 
 Woensdag 
 41. 
 Cafe Come Back 
 Laan v. nieuw Blankenburg 272 
 Rozenburg 
 0181-216824 
 Maandag 
 42. 
 Café t spatje 
 Willem Ruysplein 6-10 
 Zwijndrecht 
 078-6124981 
 Vrijdag 
 43. 
 P.V. Steeds Sneller 
 Doctor Lelystraat 1 
 Zwijndrecht 
 078-6128058 
 Vrijdag 
 44. 
 Agnes & Schier 
 Stationsweg 140 
 Barendrecht 
 06-53185804 
 Dinsdag 
 45. 
 T Fust 
 Planetenlaan31 
 Nieuw-Lekkerland 
 0184683824 
 Vrijdag 
 46. 
 T Fust 
 Planetenlaan31 
 Nieuw-Lekkerland 
 0184683824 
 Vrijdag 
 47. 
 Pool & Darts cafe Cozmic 
 Dolhuisstraat 2 
 Dordrecht 
 06-24340851 
 Vrijdag 
 48. 
 Het sportcafe 
 Groenland 39 
 Krimpen aan de Lek 
 06-19020389 
 Dinsdag 
 49. 
 Cafe Havenzicht 
 Havenstraat 3 
 Ridderkerk 
 0180-420230 
 Woensdag 
 50. 
 Cafe t Schaapje 
 Smitshoek 1 
 Smitshoek 
 0180-613140 
 Dinsdag 
 51. 
 Agnes & Schier 
 Stationsweg 140 
 Barendrecht 
 06-53185804 
 Donderdag 
 52. 
 Agnes & Schier 
 Stationsweg 140 
 Barendrecht 
 06-53185804 
 Donderdag 
 53. 
 Snookercentrum de Loods 
 P.J. Troelstraweg 1 
 Maassluis 
 0105923647 
 Dinsdag 
 54. 
 Snookercafe Vlaardingen 
 Maassluissedijk 52 
 Vlaardingen 
 010-4600222 
 Dinsdag 
 55. 
 Agnes & Schier 
 Stationsweg 140 
 Barendrecht 
 06-53185804 
 Vrijdag 
 56. 
 Tapperij Tijdloos 
 Stellingmolen 178 
 Papendrecht 
 078-6411120 
 Woensdag 
 57. 
 Cafe de Stoof 
 Jonker fransstraat 100a 
 Rotterdam 
 06-41640931 
 Vrijdag 
 58. 
 Reyerparc 
 Kruisweg 1 
 Ridderkerk 
 0180-397331 
 Vrijdag 
 59. 
 Cafe Nieuw Feijenoord 
 Oranjeboomstraat 30 
 Rotterdam 
 010-4860952 
 Dinsdag 
 60. 
 Tapperij Tijdloos 
 Stellingmolen 178 
 Papendrecht 
 078-6411120 
 Maandag 
 61. 
 Tapperij Tijdloos 
 Stellingmolen 178 
 Papendrecht 
 078-6411120 
 Dinsdag 
 62. 
 Tapperij Tijdloos 
 Stellingmolen 178 
 Papendrecht 
 078-6411120 
 Vrijdag 
 63. 
 Cafe De Landbouw 
 Dorpsstraat 62 
 Hendrik Ido Ambacht 
 078-6812003 
 Vrijdag 
 64. 
 Café t spatje 
 Willem Ruysplein 6-10 
 Zwijndrecht 
 078-6124981 
 Vrijdag 
 65. 
 Kantine Wieldrecht 
 Smitsweg 20 
 Dordrecht 
 0786181382 
 Donderdag 
 66. 
 Hotel Cafe de Herbergh 
 Pastoriedijk 1 
 Pernis 
 010-4162380 
 Donderdag 
 67. 
 Reyerparc 
 Kruisweg 1 
 Ridderkerk 
 0180-397331 
 Dinsdag 
Een product van Temo Internetservices i.s.m. Rijnmondarts -