Aangemelde teams seizoen 2021/2022

 1. 
 Cafe Nieuw Feijenoord 
 Oranjeboomstraat 30 
 Rotterdam 
 010-4860952 
 Donderdag 
 2. 
 S.c. Emma 
 Halmaheiraplein 8 
 Dordrecht  
 0786148188 
 Vrijdag 
 3. 
 Tapperij Tijdloos 
 Stellingmolen 178 
 Papendrecht 
 078-6411120 
 Donderdag 
 4. 
 Cafe Havana 
 Stationsweg 3 
 Sliedrecht 
 0184-426222 
 Donderdag 
 5. 
 Reyerparc 
 Kruisweg 1 
 Ridderkerk 
 0180-397331 
 Dinsdag 
 6. 
 Het sportcafe 
 Groenland 39 
 Krimpen aan de Lek 
 06-19020389 
 Woensdag 
 7. 
 Agnes & Schier 
 Stationsweg 140 
 Barendrecht 
 06-53185804 
 Vrijdag 
 8. 
 Café schieweg  
 Schieweg 158-160 
 Rotterdam  
  
 Vrijdag 
 9. 
 R.V. Pernis 
 Bakkersoordseweg 7 
 Pernis 
 0681909416 
 Vrijdag 
 10. 
 TTV Dordrecht 
 Visserstuin 7 (corridor) 
 Dordrecht 
 078-6165726 
 Vrijdag 
 11. 
 Pool & Darts cafe Cozmic 
 Dolhuisstraat 2 
 Dordrecht 
 06-24340851 
 Vrijdag 
 12. 
 Sportcafe Merwehof 
 Plein 1940-45 7-8 
 Dordrecht 
 078-6149880 
 Vrijdag 
 13. 
 Reyerparc 
 Kruisweg 1 
 Ridderkerk 
 0180-397331 
 Dinsdag 
 14. 
 Cafe de Kwayste niet  
 Groenland 37A 
 Krimpen aan den Lek 
 0180 510136 
 Donderdag 
 15. 
 R.V. Pernis 
 Bakkersoordseweg 7 
 Pernis 
 0681909416 
 Vrijdag 
 16. 
 Agnes & Schier 
 Stationsweg 140 
 Barendrecht 
 06-53185804 
 Vrijdag 
 17. 
 Tapperij Tijdloos 
 Stellingmolen 178 
 Papendrecht 
 078-6411120 
 Vrijdag 
 18. 
 Wijkver. Wentelwiek 
 Anthonie Fokkerstraat 33 
 Zwijndrecht 
 078-6121688 
 Donderdag 
 19. 
 Tapperij Tijdloos 
 Stellingmolen 178 
 Papendrecht 
 078-6411120 
 Woensdag 
 20. 
 Café t spatje 
 Willem Ruysplein 6-10 
 Zwijndrecht 
 078-6124981 
 Vrijdag 
216.58 Thomas van Wingerden Reserve captain
216.60 Wessel Van Heteren Captain
00.00 Chris From The  SIDE 
00.00 Willem van Herk 
219.58 Lotte  Vendeloo 
218.33 Ronald Van Dongen 
219.33 Dave Van Herk 
09.05 Michel  Bosch 
55.02 Donny  Kardienaal 
00.00 Rory van der Weijden 
 21. 
 Poolcentrum Keus 
 Vlinderveen 217 
 Spijkenisse 
 0181-641622 
 Vrijdag 
 22. 
 Moonshine 
 Stationsweg 3 
 Sliedrecht 
 0184426222 
 Woensdag 
 23. 
 Café t spatje 
 Willem Ruysplein 6-10 
 Zwijndrecht 
 078-6124981 
 Vrijdag 
 24. 
 Pool & Darts cafe Cozmic 
 Dolhuisstraat 2 
 Dordrecht 
 06-24340851 
 Vrijdag 
 25. 
 Agnes & Schier 
 Stationsweg 140 
 Barendrecht 
 06-53185804 
 Vrijdag 
 26. 
 Snookercentrum de Loods 
 P.J. Troelstraweg 1 
 Maassluis 
 0105923647 
 Dinsdag 
 27. 
 Snookercafe Vlaardingen 
 Maassluissedijk 52 
 Vlaardingen 
 010-4600222 
 Vrijdag 
 28. 
 P.V. Steeds Sneller 
 Doctor Lelystraat 1 
 Zwijndrecht 
 078-6128058 
 Vrijdag 
 29. 
 Reyerparc 
 Kruisweg 1 
 Ridderkerk 
 0180-397331 
 Vrijdag 
 30. 
 Cafe Nieuw Feijenoord 
 Oranjeboomstraat 30 
 Rotterdam 
 010-4860952 
 Dinsdag 
 31. 
 Tapperij Tijdloos 
 Stellingmolen 178 
 Papendrecht 
 078-6411120 
 Dinsdag 
 32. 
 Tapperij Tijdloos 
 Stellingmolen 178 
 Papendrecht 
 078-6411120 
 Vrijdag 
 33. 
 Cafe Companje 
 Teilingerstraat 89 
 Rotterdam 
 010-4670110 
 Donderdag 
 34. 
 Kantine Wieldrecht 
 Smitsweg 20 
 Dordrecht 
 0786181382 
 Donderdag 
Een product van Temo Internetservices i.s.m. Rijnmondarts -